Northline EVOspace Carbon – edycja limitowana

Jak wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak właściwie każda pora jest dobra na to by zażyć trochę odpoczynku i zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, inaczej doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, żeby weselić się spokojną i komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

kufry samochodowe

Dobry dobór samochodowego kufra

Ażeby box samochodowy był udanym zakupem, jakiego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę parę znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada stwierdzić, że nie każdy bagażnik można zintegrować z dowolnym typem samochodu w następstwie tego w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Trafnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodajże najistotniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a w dodatku warto jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za jakie należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.