Stylowa oraz dzisiejsza moda dla pań dojrzałych

Wytworna oraz współczesna moda dla dam dojrzałych
50-tka na karku to najlepszy czas do powtórnej oceny osobistej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze i styl życia zmieniły się na przestrzeni dziesięcioleci. Niemniej jednak nasze wybory dotyczące mody nie zawsze za tym nadążały. Jednakże zapomnij o sztywnych zasadach! Potrzebujesz tylko paru dyrektyw, żeby mieć świetny styl i czuć się dobrze we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej mieści się główna lista fundamentalnych wskazówek dla kobiet, jakie pragną w tym wieku wyglądać elegancko, żwawo, młodzieńczo i poprawnie.

Co powinno się znaleźć w szafie pani dojrzałej?
Ciemne jeansy, najodpowiedniej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym o wiele bardziej, iż to alternatywa obuwia na nieomalże każdą okazję. Zakładając je upewnij się, iż dżinsy dobrze przylegają (z niedużą rozciągliwością) do pośladków i bioder. W razie wymogu – załóż pas. Ponure dżinsy z prostymi nogawkami i średnim stanem to druh damy w każdym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dobrana kurtka też powinna się odkryć w Twojej szafie. Czerń jest najbardziej uniwersalna, lecz należy też wziąć pod uwagę kolor granatowy oraz beżowy. Noś ją do dżinsów, spódnic, sukni, spodni – wszystkiego! Przyda Ci się w szafie także czarna ołówkowa spódnica – wybór wszechstronny, gustowny oraz zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na dowolną okazję oraz upewnij się, iż jest lekko rozciągliwa oraz drapowana, niemniej jednak nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami oraz botkami czy też lakierowanymi czółenkami będzie opisywać się modnie oraz szykownie.