Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi szaleni i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe bez liku olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.